ВО "Свобода"

ENG

1 серпня
Броварські свободівці вимагають негайного відновлення газопостачання в місті
Броварські свободівці вимагають негайного відновлення газопостачання в місті

Станом на 1 серпня 2018 року, як і попереднього місяця, Броварський промисловий вузол залишається без газопостачання. Під загрозою звільнення ‒ більш ніж 1, 5 тис. працівників. Також місто отримає додаткові проблеми з б'юджетом. Активісти Броварської міської організації ВО "Свобода" відреагували на погрози представників облгазу щодо відключення місту газопостачання.

30 липня 2018 року представники "Свободи" вже намагалася поспілкуватись із головою правління ПрАТ "Київоблгазу" Дмитром Дроновим, але "Київоблгаз" просто зняв вивіску та зробив вихідний день для своїх співробітників. До активістів ніхто не вийшов, до офісу облгазу нікого не пустили, повідомивши, що, мовляв, такої структури за цією адресою немає. Це перший випадок в Україні, коли структура, яка постачає природні ресурси для всієї области, ховається від своїх абонентів і громадськости.

Зважаючи на ситуацію, броварські свободівці вирішили поставити питання безпосередньо керівнику броварської філії "Київоблгазу" Андрію Недяку. Для цього у приймальний час до будівлі монополіста прийшли з вимогою увімкнути газопостачання. Начальника не виявилося на робочому місці.

"Ми не розуміємо, чому начальника броварської філії Недяка не було на місті в прийомні години, особливо коли ситуація з газом у місті досягла критичного рівня. Ми потребуємо пояснень та негайного вирішення проблеми, що зачіпає все місто", ‒ наголосив депутат місцевої ради і керівник Броварської міської "Свободи" Олег Шевчук.

У цей час співробітники облгазу намагалися вчинити провокацію та розпорошили у приміщенні невідому хімічну речовину, заявивши, що це буцімто зробили свободвці. Але для всіх було очевидно, що саме працівники монополіста зробили це.

Після повернення керівника броварської філії на своє робоче місце представники "Свободи" ще раз наголосили на своїй основній вимозі, а саме: негайно відновити газопостачання у Броварах. Начальник філії на камеру пообіцяв зробити все можливе й запустити газопостачання не більш ніж за 2-3 дні. Після цього активісти залишили приміщення.

"Ми будемо тримати на контролі цю ситуацію та не дамо відключити все місто і залишити без роботи людей. Більш того, вже зараз до нас надходить багато звернень з инших областей України щодо беззаконних дій з боку керівників облгазів та проханням допомогти та втрутитись у ситуацію у регіонах. Лише націоналізація усіх облгазів та активність громади допоможуть навести лад у системі газопостачання", ‒ наголосив Олег Шевчук.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"