ВО "Свобода"

ENG

31 липня
Білоцерківські націоналісти вимагають довести до кінця процес декомунізації та дерусифікації
Білоцерківські націоналісти вимагають довести до кінця процес декомунізації та дерусифікації

31 липня 2018 депутати Київської обласної ради від ВО "Свобода" Сергій Яременко, Максим Запаскін та голова київського обласного осередку ВГО "Сокіл" Олександр Яременко взяли участь у засіданні комісії з питань найменування (перейменування) об'єктів Білоцерківської міської ради.

Одне з питань, яке розглядала комісія, ініціював голова фракції ВО "Свобода" у Білоцерківській міській раді Володимир Панасов - щодо перейменування вулиці Заводської на честь загиблого рятувальника, заступника начальника аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України в Київській області, підполковника служби цивільного захисту Максима Глазкова.

Члени комісії одностайно підтримали пропозицію.

Також націоналісти звернули увагу комісії, що в Білій Церкві залишилися близько 15 вулиць, не перейменованих у ході декомунізації. Свободівці наполягли, що міська рада має право закінчити процес декомунізації та дерусифікації відповідно до закону "Про місцеве самоврядування в Україні".

Свободівці запропонували перейменувати вул. Декабристів на вул. ім. Ігоря Каплуненка, вул. Пролетарську на вул. ім. Олександра Шкурка - загиблих у московсько-української війни героїв-білоцерківців.

"Комісія одностайно підтримала пропозицію свободівців щодо увічнення пам'яти про героя-рятувальника Максима Глазкова. Також я оголосив про нашу позицію щодо необхідности перейменування деяких вулиць, яка скоро буде підкріплена відповідними зверненнями депутатів-націоналістів та мешканців міста", - розповів Сергій Яременко.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"