ВО "Свобода"

ENG

20 липня
Ігор Домбровський: На Приірпінні злились воєдино інтереси місцевої влади й продажних силовиків
Ігор Домбровський: На Приірпінні злились воєдино інтереси місцевої влади й продажних силовиків

20 липня 2018 року на позачерговій сесії Київської обласної ради депутат від ВО "Свобода" Ігор Домбровський виголосив заяву фракції націоналістів щодо погіршенням криміногенної ситуації в Приірпінні.

"Ірпінь ‒ це нинішня точка кипіння і кримінальне "ірпінське Чикаґо" сьогодення. Саме тут злились воєдино інтереси місцевих корупціонерів і продажних силовиків", - наголосив націоналіст.

Заява є реакцією свободівців на погіршення криміногенної ситуації в Приірпінні та неспроможність правоохоронної системи захистити громадян від злочинних посягань місцевої влади. Силові структури не реагують належним чином на факти беззаконня в Приірпінні та продовжують покривати хабарників та корупціонерів, які усім відомі і щодо яких відкрито низку кримінальних проваджень. Силовики фактично потурають злочинцям, які зухвало ігнорують закон і нехтують інтересами громади.

Свободівці акцентували на активізації ірпінських корупціонерів у владі навіть після гучних заяв генпрокурора Луценка щодо "Ірпінського Чікаґо".

Націоналісти вимагають від Генпрокуратури створити робочу групу для вивчення ситуації у Приірпінні, вжити заходів щодо притягнення до відповідальности винних осіб та взяти під контроль діяльність співробітників поліції та працівників прокуратури, які відповідають за розслідування фактів беззаконня в Приірпінні. Націоналісти закликали долучити до роботи групи громадських активістів.

Також свободівці вимагають від Ірпінської міськради прозорости в роботі та припинення знищення рекреаційного ресурсу Ірпінського регіону на догоду місцевим спритникам-шахраям.

Окрім того, свободівець Ігор Домбровський оголосив заяву щодо заступника голови Київської обласної адміністрації Юрія Денисенка.

На думку націоналіста, член партії ірпінського "мера" "Нові обличчя" Ю. Денисенко є особою з сумнівною репутацією і злочинними намірами. Під час роботи в Ірпінській раді неодноразово порушував законодавство, ігнорував вимоги депутатів-свободівців і місцевих виборців, особисто брав участь у злочинних діяннях.

Свободівець акцентував увагу голови КОДА, хто в його команді керує таким надважливим напрямком, як реалізація повноважень облдержадміністрації у галузях капітального будівництва та житлово-комунального господарства, дорожнього господарства, індивідуального житлового будівництва на селі, власности, екології та природних ресурсів. Саме тут ‒ найбільша корупційна складова.

Як відомо, 23 липня 2018 року міський голова Ірпеня Володимир Карплюк повідомив, що залишає посаду і йде у відставку 2 серпня.

Відео виступу Ігоря Домбровського youtu.be.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"