ВО "Свобода"

ENG

23 липня
Свободівці Переяслав-Хмельницького району вчергове привезли групу молоді на "Яворину"
Свободівці Переяслав-Хмельницького району вчергове привезли групу молоді на "Яворину"

Уже другий рік поспіль завдяки націоналістам Переяслав-Хмельницького району у табір "Яворина" вдається привезти групу молоді з Київщини.

"Цього року за кошти районного б'юджету вдалось привезти нову групу молоді. Сорок осіб з нашого району відвідали табір завдяки співпраці районного відділу культури та свободівців у межах програми патріотичного виховання молоді. Нам вдалося привезти дітей з багатодітних родин, дітей учасників російсько-української війни, дітей з неповних сімей, які мали можливість вшанували героїв Української Повстанської Армії, а саме Ярослава Мельника ‒ крайового провідника ОУН та старшинської школи "Олені". Ми повинні пам'ятати наших героїв, бо нація, що не має минулого, не може мати й майбутнього", ‒ прокоментував голова Переяслав-Хмельницького районної організації ВО "Свобода" Сергій Шаменко.

У межах патріотичного виховання молодь взяла участь у хресному ході на гору "Яворина", побувала у бункері Роберта. Також група відвідала міста Кам'янець-Подільський та Чернівці, декілька фортець та замків, побували в Івано-Франківську біля пам'ятника Степану Бандері.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"