ВО "Свобода"

ENG

12 липня
Білоцерківська "Свобода" вимагає перевірити законність початку будівництва церкви Московського патріархату
Білоцерківська "Свобода" вимагає перевірити законність початку будівництва церкви Московського патріархату

12 липня 2018 року секретар Білоцерківської міської ради (ВО "Свобода") Вадим Кошель під час сесії міської ради виголосив депутатське звернення до міського голови з приводу законності початку будівництва церкви Московського патріархату у мікрорайоні Гайок.

"До мене як до депутата Білоцерківської міської ради звернулася мешканці Білої Церкви. Громадяни повідомили, що поблизу БНВО "Звитяга" (ЗОШ №8) на майданчику, обнесеному будівельним парканом, розпочалися будівельні роботи, а саме проведене бетонування фундаменту. Від імені фракції ВО "Свобода" виголошую протест проти спорудження у м. Біла Церква московської церкви, а тим паче поруч зі спеціальним навчальним закладом, у якому всі діти міста регулярно беруть участь у патріотичних вишколах. Особливо цинічною є ситуація, коли таке будівництво відбувається під час російсько-української війни, коли з фронту щоденно приходять звістки про загибель українських воїнів від рук кремлівських найманців", - наголосив Вадим Кошель.

Окрім того, на території будівельного майданчика існують свердловини для моніторингу рівня нафтопродуктів у ґрунті. За інформацією мешканців, перед початком будівельних робіт свердловини були закупорені механічним шляхом.

Зважаючи на вищевикладене, а також дбаючи про безпеку учнів та працівників БНВО "Звитяга" та мешканців міста, націоналіст наполягає перевірити факти закупорки та пошкодження свердловин, а також доручити компетентним органам здійснити перевірку можливості будь-якого будівництва поруч вищезазначених свердловин, терміново доручити компетентним органам здійснити перевірку законності виділення земельної ділянки, а також наявності дозвільної документації, пов'язаної із будівництвом на вказаній території.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"