ВО "Свобода"

ENG

5 липня
Іванківські свободівці домагаються справедливого розподілу обласних коштів на розвиток району
Іванківські свободівці домагаються справедливого розподілу обласних коштів на розвиток району

5 липня 2018 року в Окружному адміністративному суді міста Києва, відбулося чергове підготовче судове засідання за позовом голови Іванківської районної організації ВО "Свобода" Олега Берегового до Київської обласної державної адміністрації про визнання протиправним та скасування розпорядження голови КОДА.

Мова йде про розпорядження, згідно з яким 85 мільйонів гривень, що мали бути спрямовані на спорудження об'єктів соціяльного призначення прилеглих до Зони відчуження територій, хочуть використати на реконструкцію двох мостів у самій Зоні відчуження. Згідно з переліком об'єктів, ці мости прописані саме в Іванківському районі.

"На минулому судовому засіданні Київська обласна державна адміністрація заявила клопотання про залучення третьою стороною у справі Іванківську районну державну адміністрацію, а на сьогоднішньому засіданні КОДА знову заявила клопотання про залучення третьої особи у справі ‒ Державне агентство України з управління зоною відчуження. І хоч я був проти такого залучення, суд задовольнив клопотання, адже саме ДАЗВ подали до переліку об'єктів ці мости, тож, на думку Феміди, судове рішення безпосередньо вплине на законні права та інтереси останньої", ‒ повідомив Олег Береговий.

Наступне судове засідання призначене на 11 вересня 2018 року.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"