ВО "Свобода"

ENG

28 червня
Cвободівці Яготинського та Згурівського районів відзначили уродини Романа Шухевича футбольним турніром
Cвободівці Яготинського та Згурівського районів відзначили уродини Романа Шухевича футбольним турніром

28 червня 2018 року Яготинська та Згурівська районні організації ВО "Свобода" за підтримки Київської обласної організації ВО "Свобода" провели турнір з міні-футболу з нагоди 111-річчя з дня народження генерала УПА Романа Шухевича.

У турнірі взяли участь шість команд. Три з них представляли СМТ Згурівку та Згурівський район, решта три - місто Яготин.

"Ми достойно вшанували пам'ять легендарного провідника Романа Шухевича. Приємно, що у перервах між змаганнями основних команд змагалися юні футболісти Яготина та Яготинського району. Призовий фонд становив 9000 грн. Його розділили поміж трьома переможцями: 1 місце - ФК "Максимум" (5000), 2 місце - ФК "Рятівник" (2500), 3 місце - ФК "Газовик" (1500). Команди, які не змогли вибороти призові місця, отримали грамоти та пам'ятні призи. Наші юні спортсмени отримали в подарунок футбольні м'ячі", - розповів депутат Яготинської міської ради свободівець Ігор Самаглій.

У заході взяли участь депутат Київської обласної ради від ВО "Свобода" Євген Чубук та депутат Бориспільської райради Віталій Гордієнко.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"