ВО "Свобода"

ENG

24 червня
Білоцерківські націоналісти відсвяткували День молоді
Білоцерківські націоналісти відсвяткували День молоді

24 червня 2018 року активісти ВО "Свобода" Білої Церкви долучилися до святкування Дня молоді.

Секретар Білоцерківської міської ради свободівець Вадим Кошель привітав зі святом громаду з головної сцени та побажав отримати максимум задоволення від святкового дійства.

"Молодість ‒ найцікавіша частина життя кожної людини, і від того, як прожити цей час, залежить майбутнє кожного з нас, майбутнє нашого міста та України", ‒ розповів секретар Білоцерківської міської ради свободівець Вадим Кошель.

Активісти Білоцерківського міського осередку ВГО "Сокіл" спільно з ВО "Свобода" та Білоцерківською міською федерацією велосипедного спорту провели змагання серед білоцерківців до Дня молоді.

Учасникам потрібно було якнайдовше втриматися на велосипеді в невеликому квадраті. Всі переможці були нагороджені призами, яких привітав секретар Білоцерківської міської ради Вадим Кошель.

Також "сокільці" роздавали листівки-запрошення на "Білоцерківський стандарт" ‒ 100-кілометровий велосипедний маратон мальовничими місцями Білоцерківщини. Захід відбудеться 9 вересня в День міста. Офіційними спонсорами заходу є ВО "Свобода" та ВГО "Сокіл".

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"