ВО "Свобода"

ENG

6 червня
Регламентна комісія Київської облради підтримала низку ініціатив фракції ВО "Свобода"
Регламентна комісія Київської облради підтримала низку ініціатив фракції ВО "Свобода"

6 червня 2018 року під час засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції Київської обласної ради розглянуто проект рішення "Про розгляд проекту рішення Київської обласної ради VII скликання "Про звернення Київської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України і міністрів, Верховної ради України і народних депутатів України, Ради національної безпеки і оборони щодо захисту інституції сім'ї в Україні", який подав голова фракції ВО "Свобода" у Київській облраді Ігор Сабій.

"Свободівці проти сумнівних "розмитих" ознак людських індивідуумів, які дехто хоче нам нав'язати! У нашому розумінні поняття шлюбу та сім'ї, що прописані в 51 статті Конституції є недоторканими і не потребують додаткового тлумачення", - прокоментував Ігор Сабій.

У підсумку обговорення члени комісії підтримали та рекомендували винести на сесію Звернення щодо захисту інституції сім'ї в Україні з традиційними цінностями для нашого народу!

Депутат від ВО "Свобода", член регламентної комісії Ігор Домбровський заздалегідь направив звернення щодо заслуховування на комісії звіту про діяльність управління юридичного забезпечення Київської обласної державної адміністрації. Начальник управління так і не з'явився на комісію та не делегував свого представника.

Під час засідання комісії Ігор Домбровський проінформував присутніх про бездіяльність юридичного управління: "Так, прокуратура Київської області подала до суду низку позовних заяв в інтересах держави в особі Київської державної адміністрації. Це справи, які стосуються незаконно виділених державних земельних ділянок. Однією з найвідоміших є справа про виділення 8 га землі в селищі Козині, які перебувають у власності сім'ї колишнього "регіонала" Нестора Шуфрича. Представники Юриного управління КОДА досі не з'явилися на жодне судове засідання. Ба більше, при розгляді одного із позовів суд погодився з доказами прокурора щодо незаконності рішення про виділення землі, проте розглядаючи підстави для задоволення позову, судом було зазначено, що позов поданий прокуратурою в інтересах КОДА, але державна адміністрація відмовилася від позову, посилаючись на пропуск прокурором позовної давність".

Регламентна комісія ухвалила рішення звернутися до управління юридичного забезпечення, аби вони надали список судових справ, на яких були присутні їхні представники.

Відео: youtube.com.be.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"