ВО "Свобода"

ENG

27 травня
З ініціятиви "Свободи" у Броварах відзначили День героїв
З ініціятиви "Свободи" у Броварах відзначили День героїв

27 травня 2018 року в місті Бровари з ініціятиви ВО "Свобода" відбувся культурно-патріотичний захід до Дня героїв.

Заходи в парку "Перемога" розпочались з панахиди за українськими воїнами, які не повернулись з російсько-української війни. Молебень відслужив отець Михайло, священик Храму Святої Покрови УПЦ КП.

Перед громадою виступив очільник Київської обласної організації ВО "Свобода", голова націоналістичної фракції у Київській обласній раді Ігор Сабій, який не тільки словом, а й фінансово підтримав організацію цього свята.

"Незважаючи на те, що рішення святкувати День героїв було ухвалене в далекому 1941 році на Другому великому зборі Організації Українських Націоналістів, воно й понині є святим для тих, кому не байдуже зазіхання на українську соборність і незалежність. Допоки ми організовуємо такі заходи пам'ять про справжніх героїв української нації житиме у наших серцях та неодмінно мусить бути передана наступним поколінням", ‒ наголосив Ігор Сабій.

Організатор заходу, голова Броварської міської організації ВО "Свобода" Олег Шевчук від імені "Легіону Свободи" вручив нагороди матерям та жінкам загиблих воїнів.

Після привітань відбувся концерт, організований Броварським осередком ВО "Свобода". На сцені виступали відомі українські гурти: "Тінь сонця", "Рутенія", "Проти Течії", відома співачка-бард з "камуфляжним серцем" Христина Панасюк виконували патріотичні пісні.

Радісно було бачити на цьому відзначенні багато молодих сімей з дітками. Для останніх була особлива програма, де вони і розважались, і пробували себе в ролі майбутнього захисника, здобуваючи навички поводження зі зброєю. В цьому їм допомагали мужні хлопці з "Моноліту".

Особливе місце під час проведеного заходу було надано під пересувну виставку, присвячену загиблим бійцям "Легіону Свободи", а також броварцям, які загинули на Донбасі, боронячи землю від російського окупанта і зрадників нашої держави.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"