ВО "Свобода"

ENG

27 травня
Націоналісти Київщини вшанували вояків УПА у с Мигалки
Націоналісти Київщини вшанували вояків УПА у с Мигалки

27 травня 2018 року в с. Мигалки Бородянського району активісти ВО "Свобода", "Легіону Свободи" (Київщина), "Яворини" (Київщина), ГО "Моноліт" вшанували пам'ять воїнів УПА та героїв нинішньої московсько-української війни.

Відбулися панахида за загиблими, мітинг, обмін думками та творчими доробками небайдужих місцевих жителів.

Під час мітингу до слова були запрошені: голова фракції ВО "Свобода" у Київській міській раді Юрій Сиротюк, голова фракції "Свободи" у Київській облраді, керівник Київської обласної організації ВО "Свобода" Ігор Сабій, голова "Яворини" Київщини Ольга Філюк, голова ГО "Моноліт" Руслан Микула.

"Сьогодні ми вшановуємо пам'ять дванадцяти воїнів ОУН-УПА, які загинули у бою з московськими загарбниками 30 березня 1944 року та поховані у братській могилі на околиці села. Ми традиційно організовуємо подібні заходи, щоби в пам'яті не стерлися події минулого, щоб у душах представників наступних поколінь жили всі, хто поклав свої життя за Україну", - наголосив Ігор Сабій.

"Бій триває. Війна не закінчилась. Жінка традиційно поряд - у боротьбі, коханні, любові до України. Вона надихає і подає набої, вона - втілюючись у творчості - доносить до наступних поколінь ДУХ. Тому сьогодні ми були тут. Тому ми - українки - стаємо поряд. Висловлюю подяку голові Бородянської "Свободи", депутату Бородянської районної ради Людмилі Близнюковій, гуртам та юним артистам", - підсумувала Ольга Філюк.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"