ВО "Свобода"

ENG

5 травня
Націоналісти вимагають повернення у держвласність земельної ділянки поблизу Українки
Націоналісти вимагають повернення у держвласність земельної ділянки поблизу Українки

5 травня 2018 року Київська обласна організація ВО "Свобода" пікетувала прокуратуру Київської области. Вимога ‒ зробити все належне для повернення державі 30 га землі прибережної смуги Дніпра в районі села Плюти та міста Українка.

Вказані землі є охоронною зоною Канівського водосховища і не підлягають передачі в приватну власність. Але 2008 року Обухівська РДА своїм розпорядженням передала по 2 га 15 особам нібито для ведення особистого селянського господарства. Насправді після зміни цільового призначення та приватизації ці землі було продано приватній фірмі.

У пікетуванні взяли участь народний депутат 7 скликання свободівець Едуард Леонов, член регламентної комісії Київської облради Ігор Домбровский, голова фракції ВО "Свобода" в Обухівській райраді Олексій Гридько, голова свободівської фракції в міськраді Українки Михайло Перебийніс.

"Ми переконалися, що тільки широкий резонанс у таких справах забезпечує нормальний судовий розгляд та унеможливлює тихенько закрити справу. Сподіваємося, що голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган нарешті пришле на судове засідання представника адміністрації і буде відстоювати державні інтереси. Бо вже на двох засіданнях у справі повернення громаді Козина 8 га землі, які "прихватизувала" родина Шуфричів, представника адміністрації чомусь не було", - прокоментував голова Київської обласної організації ВО "Свобода", керівник фракції "Свободи" у Київській облраді Ігор Сабій.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"