ВО "Свобода"

ENG

31 березня
Баришівські свободівці прозвітували перед виборцями та переобрали голову організації
Баришівські свободівці прозвітували перед виборцями та переобрали голову організації

31 березня 2018 року на відкритих загальних зборах прозвітували про проведену роботу депутати всіх рівнів Баришівської районної організації ВО "Свобода". Зокрема, відзвітували депутати фракції ВО "Свобода" в райраді Сергій Калішук та Сергій Малюга, депутат селищної ради Сергій Русанов та депутат сільради с. Бзів Анатолій Колесник.

Звіт громада сприйняла позитивно, діяльність депутатів була підтримана, хоча були і конструктивні зауваження та пропозиції.

На зборах відбулася процедура перереєстрації членів партії. Троє людей були виключені з лав ВО "Свобода" за пасивність і одного затверджено кандидатом на вступ в партію.

Окрім того, обговорено загальнодержавні та місцеві проблеми.

"Владний режим проводить політику винищення українців. Найактивніші виїжджають за кордон, а всередині країни люди займаються проблемами виживання, як прогодувати дітей і сплатити комуналку", ‒ зазначив голова організації Сергій Калішук.

Присутні обговорили створення ОТГ Баришівка й заслухали голову селища Баришівка Олександра Вареніченка. Він, зокрема, сказав: "Створювати велику громаду в межах Баришівського р-ну означає прирікати громаду на жебракування і повну залежність від дотацій, а значить і від центральної влади".

Сергій Калішук додав: "Крім того, у "великій" ОТГ, під час виборчої компанії, влада має можливість в повній мірі використовувати адмінресурс і спотворити результати виборів, і це їх єдиний шанс залишитись при владі. Тому вони і чинять шалений тиск на голову Баришівки і депутатів селищної ради". Збори підтримали ініціятиву створення громади в межах трьох-п'яти сіл навколо Баришівки.

Також одностайно було підтримане подання голови Київської обласної організації ВО "Свобода" Ігоря Сабія на переобрання головою Баришівської районної організації на наступні два роки Сергія Калішука.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"