ВО "Свобода"

ENG

12 березня
Націоналісти з Києво-Святошинського району разом із "Явориною" подарували "першачкам" Кобзарики
Націоналісти з Києво-Святошинського району разом із "Явориною" подарували "першачкам" Кобзарики

12 березня 2018 року ВГО українок "Яворина" (Київщини) за підтримки ВО "Свобода" подарувала персональні "Дитячі Кобзарики" учням перших класів трьох шкіл Києво-Святошинського району. Посприяли проведенню акції свободівці ‒ заступник голови районної ради Олександр Однороманенко та депутат Києво-Святошинської ради Олександр Кириченко.

Примірники "Дитячого Кобзарика" (420 книг) отримали "першачки", директори шкіл, класні керівники Петропавлівсько-Борщагівської загальноосвітньої школи І‒ІІІ ступенів, Софіївсько-Борщагівського НВК "Спеціалізованої школи І‒ІІІ ступенів ‒ загальноосвітня школа І‒ІІІ ступенів" та Петропавлівсько-Борщагівської загальноосвітньої школи І ступеня (с.Чайки).

"Ранок почався з надзвичайно позитивних емоцій від спілкування з дітьми. Вони, не дивлячись на свій юний вік, знають про те, що 9 березня народився Тарас Шевченко ‒ великий український поет та художник, а також вже знайомі з деякими його творами. Яскраві, відкриті, щирі вони радо сприйняли персональні книги, зразу починали гортати та ділитися враженнями. Тішить, що наші педагоги допомагають вирости діткам справжніми патріотами. Учні 1-го класу Софіївсько-Борщагівського НВК прочитали нам на згадку гуртом вірша про Україну. Маленькими кроками ‒ до великої мети!", ‒ розповіла очільниця ВГО українок "Яворина" Київської области, голова Вишгородської міської організації ВО "Свобода" Ольга Філюк.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"