ВО "Свобода"

ENG

9 березня
Свободівці Богуславщини відзначили 204-ий день народження Тараса Шевченка
Свободівці Богуславщини відзначили 204-ий день народження Тараса Шевченка

9 березня 2018 року в Богуславі біля пам'ятника Тарасу Шевченку активісти ВО "Свобода" вшанували 204-ту річницю із дня народження великого Кобзаря та ідеолога націоналізму. До заходу націоналістів приєднались небайдужі жителі міста.

Перед присутніми виступила голова міської організації ВО "Свобода" Ольга Петренко. Вона розпочала виступ віршами Тараса Шевченка, які пов'язала із сьогоденням. Також повідомила присутнім останні події у місцевій раді: "Районна рада відмовила у винесенні на розгляд сесії депутатське звернення щодо використання революційного прапора ОУН на території Богуславського району, мотивуючи потребою додаткового вивчення та опрацювання питання".

Ольга Петренко нагородила від місцевого осередку ВО "Свобода" наших однопартійців богуславців Сергія Жовтила і Олександра Медвідя патріотичними книгами за активну діяльність та розповсюдження партійної преси.

Продовжив виступ полум'яний націоналіст, місцевий кобзар Михайло Мороз. Він акапельно виконав відомі усім пісні на слова Тараса Шевченка і свої власні думи, присвячені сучасним подіям. Присутні підспівували виконавцю.

Присутні поклали квіти генію та виконали держаний славень.

Зауважимо, що перед урочистостями свободівців до пам'ятника Тарасу Шевченку прийшли представники від влади. Чиновники пофотографували процес покладання квітів до пам'ятника, і відразу розійшлись, не промовивши ні слова.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"