ВО "Свобода"

ENG

12 лютого
На Вишгородщині "яворинки" презентували книгу про загиблого Олега Габорака
На Вишгородщині "яворинки" презентували книгу про загиблого Олега Габорака

12 лютого 2018 року на Вишгородщині в Катюжанському вищому професійному училищі місцеві активістки об'єднання українок "Яворина" презентували книгу про наймолодшого загиблого вояка "Легіону Свободи" Олега Габорака.

Видання, яке побачило світ за сприяння патріотів з організацій ВО "Свобода", ВГО українок "Яворина" (Київщина) та комбатанського об'єднання "Легіон Свободи", представлене учням та викладачам закладу, де свого часу навчався Олег Габорак.

Ведучою на заході була укладач видання, голова Київського обласного осередку ВГО українок "Яворина", голова Вишгородської міської організації ВО "Свобода" Ольга Філюк. На заході були присутні родина Олега Габорака ‒ мати Світлана Чеканова та батько Сергій Чеканов; волонтер, депутат Вишгородської міської ради, голова Вишгородської районної організації ВО "Свобода" Валентина Парчук; депутат Бородянської районної ради, голова Бородянської районної організації ВО "Свобода", член ВГО українок "Яворина" Людмила Близнюкова; свободівець, видавець Олег Філюк; свободівець, викладач, Віктор Порхун; керівництво, викладачі та студенти ВУЗу.

"Висловлюємо подяку Тетяні Ковальчук ‒ викладачу з виховної роботи за підготовку та небайдуже ставлення до заходу; учениці Євгенії Комар ‒ за талановите виконання пісні, присвяченої матерям; за написаного вірша на честь Олега Габорака та прочитання його дякуємо викладачу Аллі Нікітіній, а також усім, хто долучився до заходу. Вписуючи кожне ім'я, ми не загубимо наших героїв у вирі історії, ми маємо пам'ятати кожного і донести їхні імена до наступних поколінь!" ‒ сказала Ольга Філюк.

Після презентації 20 примірників було передано директору навчального закладу для бібліотеки, а також презентовано всім присутнім на заході.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"