ВО "Свобода"

ENG

10 січня
"Легіон Свободи" провідав родини загиблих та поранених бійців-побратимів на Іванківщині
"Легіон Свободи" провідав родини загиблих та поранених бійців-побратимів на Іванківщині

Комбатантське об'єднання "Легіон Свободи" спільно з Київською обласною організацією ВО "Свобода" розпочали різдвяні провідини сімей загиблих та поранених бійців-побратимів.

Так, 10 січня 2017 року за сприяння голови Київської обласної "Свободи" Ігоря Сабія командир Легіону Олег Куцин разом із керівником Київського осередку Ігорем Домбровський, кобзарем Тарасом Силенком, вояками російсько-української війни та свободівською родиною завітали до сімей побратимів у Києві та Київській області.

До розмови та коляди долучилися також депутати-свободівці Іванківської районної ради, керівник Іванківської районної організації ВО "Свобода" Олег Береговий, капелан Максим Козачина, керівник Вишгородської районної організації ВО "Свобода" Валентина Парчук та керівник Київського обласного осередку "Яворина" Ольга Філюк.

В Іванківському районі націоналісти відвідали важко пораненого бійця 72-ї бригади Сергія Гриненка, а також родину загиблого воїна Окремої добровольчої чоти "Карпатська Січ" Олега Габорака. Юнакові віддали шану і на цвинтарі, за старовинною традицією заспівавши козацьку поминальну пісню youtu.be.

У наступні дні легіонери по всій Україні із вдячним словом та колядою планують провідати родини загиблих комбатантів "Легіону Свободи".

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"