ВО "Свобода"

ENG

1 січня
Націоналісти Богуславщини приєднались до Всеукраїнського смолоскипного маршу
Націоналісти Богуславщини приєднались до Всеукраїнського смолоскипного маршу

1 січня 2018 року в Києві свободівці Богуславщини разом із прихильниками взяли участь у традиційному смолоскипному марші на честь 109-річчя із дня народження Провідника ОУН Степана Бандери.

"Приємно бачити скільки молодих облич! Цього року марш проходить під гаслом "За славу героїв, за майбутнє дітей!" Якщо наші нащадки пам'ятатимуть про велич звитяг борців за незалежність нашої країни і братимуть із них приклад, то в України буде майбутнє", ‒ повідомив активіст Богуславської районної організації ВО "Свобода" Григорій Лінський.

"Щороку 1-го січня я тут, серед таких, як і я. Сьогодні, як і завжди, в колоні ідуть пліч-о-пліч тільки свої. І я знаю, що це мої однодумці, побратими, які підтримають мене у важку хвилину. Я не боюсь, що хтось поцупить у мене з кишені гаманець, або заподіє якесь зло. Моя душа переповнена радістю: нарешті я серед своїх! Тут я за всіх і усі за мене!" ‒ зазначив Олег Боярчук, найактивніший член Богуславської "Свободи".

Голова Богуславської районної організації ВО "Свобода" Ольга Чорнопольська додала: "У мені вирує радість, що я є учасником такого великого і незвичайного дійства, де біля мене зібралася сила-силенна однодумців. Я щаслива, що маю змогу гідно відсвяткувати день народження нашого Провідника ОУН".

"Степан Бандера боровся за незалежну суверенну Україну, за життя і добробут кожного її жителя", ‒ доповнила Ольга Петренко, голова Богуславської міської організації ВО "Свобода".

Своїми враженнями поділився і новий член партії Сергій Лавренов: "Я тут вперше. Цікаво. Дуже сподобалось, що присутні чемні, культурні і, незважаючи на перший день нового року, ‒ тверезі. Були навіть люди здалеку, які покинули святкові застілля, щоб ушанувати ходом велику людину. Ми робили на згадку світлини із гостями, які прибули із Кавказу і Білорусії, світлини під нашими і їхніми прапорами. І я відчув, що вони не лише наші гості, а й друзі, які підтримують нас і бажають перемоги, бо коли в сусіда лихо, то воно може перебратись і до тебе. Тому об'єднуймося, бо разом ‒ ми сила!".

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"