ВО "Свобода"

ENG

29 листопада 2017
Ставищенська райрада вимагає від влади зберегти службу екстреної медичної допомоги
Ставищенська райрада вимагає від влади зберегти службу екстреної медичної допомоги

29 листопада 2017 року на сесії Ставищенської районної ради депутати ухвалили рішення про звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо правових аспектів внесення змін до національного класифікатора України в галузі охорони здоров'я.

Рішення винесли на розгляд ради з ініціятиви фракції "Свобода" Ставищенщини. Доповідачем відповідного проєкту рішення був голова націоналістичної фракції Юрій Деркач.

У підсумку голосування рішення підтримали одностайно.

Слід звернути увагу на те, що згідно з наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України внесені зміни до Класифікатора професій, яким до переліку посад включено посади "Парамедик", "Екстрений медичний технік", "Інструктор з надання першої допомоги" та "Інструктор з надання догоспітальної допомоги". При цьому у Класифікаторі професій скасовано та вилучено наступні професії: "Лікар-терапевт дільничний", "Лікар-терапевт підлітковий", "Лікар-терапевт цехової лікарської дільниці", "Фельдшер з медицини невідкладних станів", "Сестра медична з масажу", "Сестра медична з лікувальної фізкультури" тощо.

"Підтримка цього проєкту рішення сприятиме приверненню уваги органів виконавчої влади до проблеми належного функціонування служби екстреної медичної допомоги в Україні задля забезпечення громадян, у тому числі і ставищенців, належною екстреною медичною допомогою, зокрема під час виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків", ‒ наголосив Юрій Деркач.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"