ВО "Свобода"

ENG

26 листопада 2017
Керівництво ВО "Свобода" долучилося до проведення чергового курсу НПА
Керівництво ВО "Свобода" долучилося до проведення чергового курсу НПА

Протягом 25-26 листопада 2017 року в Києві відбувся черговий курс Національної політичної академії. Головним організатором заходу є МГО "Моноліт 1044" на чолі з керівником Русланом Микулою. До організації та проведення події долучилися ВО "Свобода" та школа "Медіа-патріотів".

Протягом курсу учасники змогли ознайомитися з основами пропаганди та політології, відкрити для себе теми нейролінгвістичного програмування, ведення інформаційних воєн та самоврядування.

Перший день академії відкрив голова МГО "Моноліт 1044" Руслан Микула та голова Київської обласної організації ВО "Свобода" Ігор Сабій. Першим спікером був голова школи "Медіа-патріотів", медіа-експерт і бізнес-тренер Євген Бондаренко. Після першого блоку лекцій до слова було запрошено гостей НПА. Ними стали лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок та представник проекту "Освітня асамблея" Микола Панченко. Після їхніх виступів Євген Бондаренко продовжив навчати курсантів, але вже з практичними завданнями. Учасники ділилися на групи, виконували завдання, генерували власні міфи та ідеї, аналізували пропагандистські ролики. Загалом перший день видався дуже насиченим та цікавим.

На другий день програма не продовжувала збавляти обертів. Першим лектором був народний депутат України Ігор Луценко, який розповів слухачам про роботу депутатського корпусу Верховної Ради, громадянське суспільство та громадську активність. Далі естафета перейшла до депутата Київради від ВО "Свобода" Юрія Сиротюка, тематика якого дуже захопила слухачів: зовнішня політика, принцип сучасного ведення війн та український безпековий простір. Гостем другого дня була представниця організації, яка досліджує громадську думку, U-report. Волонтерка Наталія розповіла про проект та про те, чому до нього долучилася, а також розіграла невеличкі призи для учасників.

Далі голова МГО "Моноліт 1044" провів для курсантів авторську суспільно-політичну гру-симулятор "Узурпація. Суть гри полягає в узурпації влади, створення суспільних резонансів, проведення виборів та кооперації різних верств симульованого суспільства.

Наступним спікером став депутат Львівської ОДА від ВО "Свобода", екс-спікер Верховної Ради Руслан Кошулинський. Він розповів про роботу депутатів різних рівнів та відповів на питання, які стосувалися принципів роботи рад. Останнім лектором була очільниця прес-служби ВО "Свобода" Лариса Лавренчук, яка розповіла про роботу ЗМІ та журналістську працю.

На завершення Руслан Микула вручив учасникам сертифікати та цінні подарунки, а також подякував всім учасникам та тим, хто допомагав в організації такого масштабного заходу.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"