ВО "Свобода"

ENG

27 листопада 2017
Завдяки фракції "Свободи" Іванківська райрада ухвалила низку корисних для громади рішень
Завдяки фракції "Свободи" Іванківська райрада ухвалила низку корисних для громади рішень

27 листопада 2017 року фракція ВО "Свобода" в Іванківській районній раді змогла наполягти на ухваленні важливих для життя громади рішень.

На початку засідання голова фракції ВО "Свобода" Олег Береговий зачитав колективне звернення спортсменів-жителів смт Іванків, які представляють селище у змаганнях з футболу. Вони звернулися з проханням розібратися, чому їх не допускають займатися у спортзал, який цього року відремонтували коштом районного бюджету (майже 1 млн грн). Спортсменів звинувачують у тому, що через них нова штукатурка в залі вже сиплеться, саме тому вони там "небажані гості". Протокольно було ухвалено рішення, що найближчим часом керівництво відділу спорту, підрядник та постійна комісія з питань охорони здоров'я, релігії та спорту проведуть спільне засідання і розберуться в ситуації.

Другим результативним рішенням була пропозиція депутата-свободівця Максима Козачини у змінах до б'юджету передбачити кошти в сумі 10 тис. грн на виготовлення експертного висновку проєкту капітального ремонту Оранської ЗОШ, яку депутати підтримали майже одностайно.

Третім рішенням, ініційованим фракцією "Свободи", стало негативне голосування "Про погодження надання в користування мисливських угідь ТОВ "Спілка мисливців "Фауна". Рішення за наполяганням "Свобода" не було ухвалено.

Крім того, голова націоналістичної фракції Олег Береговий звернувся до начальника Іванківського відділу Броварської місцевої прокуратури, який був присутній на сесії, з проханням здійснити перевірку законности озвучених представником ТОВ "Фауна" фактів щодо надання неодноразової допомоги Шпилівській сільській раді у готівковій формі.

З 2007 року жителі громади Шпилівської сільської ради ведуть боротьбу з вказаним товариством, адже останні загородили вольєром ліси навколо сіл Шпилі, Білий Берег, Рокитна Слобода, що суттєво обмежило жителів громади на повноцінне користування лісами, що гарантовано їм Конституцією. 2016 року жителі громади Шпилівської сільради звернулися до Олега Берегового з проханням про допомогу у боротьбі за свої конституційні права. На зборах громади вирішено звернутися до Київської облдержадміністрації, облради та обласної прокуратури з вимогами, однією з яких є перегляд умов договору з ТОВ "Фауна", та розглянути можливість його розриву.

За рік відбулися засідання двох постійних комісій облради ‒ з питань екології та земельних відносин. За зверненням останньої Іванківський відділ Броварської місцевої прокуратури порушив кримінальну справу за фактом встановлення вольєру ("зловживання службовим становищем, що заподіяло значної шкоди").

Четвертим результативним стало рішення "Про забезпечення житлом медичних працівників комунальних закладів охорони здоров'я Іванківської районної ради", яке ініціював свободівець Максим Козачина на минулому засіданні сесії.

"Фракція "Свободи" в Іванківській районній раді вкотре довела, що бореться за права іванківців, за соціяльну та національну справедливість для громади", ‒ підкреслив голова фракції Олег Береговий.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"