ВО "Свобода"

ENG

11 жовтня 2017
Зареєстровано кандидатів на посаду голови та кандидатів у депутати Дівичківської громади від "Свободи"
Зареєстровано кандидатів на посаду голови та кандидатів у депутати Дівичківської громади від "Свободи"

Дівичківська територіяльна виборча комісія Переяслав-Хмельницького району зареєструвала 22-х кандидатів у депутати об'єднаної громади, поданих від ВО "Свобода". Окрім того, комісія зареєструвала кандидатом на голову громади керівника Переяслав-Хмельницької районної організації ВО "Свобода", депутата Переяслав-Хмельницької районної ради Сергія Шаменка.

Відповідно до рішення 38 з'їзду політичної партії ВО "Свобода" про участь місцевих організацій у перших виборах депутатів об'єднаних територіяльних громад, Переяслав-Хмельницька районна організація ВО "Свобода" заявила про участь у виборах до Дівичківської територіяльної об'єднаної громади. До ОТГ увійдуть Єрківецька, Ковалинська, Стовп'язька та Дівичківська сільські ради. Адміністративним центром громади визначено Дівички.

"Наша виборча програма базується на "Програмі захисту Українців" ВО "Свобода". У разі обрання наша депутатська діяльність буде базуватися на принципі колективного ухвалення рішень, роботі злагодженої команди, створенні в раді депутатської фракції, котра буде виконувати рішення районної організації ВО "Свобода" та нести відповідальність за свої дії перед виборцями та партією", ‒ зазначив Сергій Шаменко.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"