ВО "Свобода"

ENG

7 жовтня 2017
За підтримки "Свободи" в Боярці відбувся фестиваль "Під покровом тризуба"
За підтримки "Свободи" в Боярці відбувся фестиваль "Під покровом тризуба"

7 жовтня 2017 року в місті Боярка на Київщині відзначили пам'ятні дати революційних подій 1917-1921 років та імена діячів Української Народної Республіки щорічним фестивалем "Під покровом тризуба".

Захід відбувся в парку Перемоги міста Боярка за підтримки Київської обласної організацій ВО "Свобода", ВГО "Сокіл" та МГО "Моноліт". До свята долучилися представники громадських організацій, військово-історичних клубів, народні депутати, гості та жителі міста. Фестиваль розпочався з урочистого ходу до меморіялу воїнів Армії УНР, де відбулися вшанування загиблих та виступ кобзаря Тараса Компаніченка.

Згодом у парку Перемоги відбулося урочисте відкриття фестивалю. На території проведення "Під покровом тризуба" постійно працювала дитяча галявина, цікаві майстер-класи від народних майстрів та етнологів, ярмарок та зона їжі. Всі охочі могли відвідати історичні лекторії, акустичну сцену із відомими українськими гуртами. Закінчився фестиваль презентацією та кінопоказом фільму "Червоний".

"Дотримуючись традиції вшанування вояків, героїв України, героїв історичних, сьогоднішніх, ‒ ми самі себе зберігаємо та плекаємо національну гідність. Насамперед такі фестивалі потрібні для нашої молоді, адже саме вони майбутнє нашої нації. І яким воно буде ‒ залежить від того, як ми виховаємо наших дітей. Висловлюю особливу подяку заступнику голови Києво-Святошинської районної ради, голові фракції ВО "Свобода" Олександру Однороманенку, який доклав чималих зусиль до того, аби фестиваль відбувся", ‒ прокоментував голова фракції ВО "Свобода" у Київській обласній раді, голова Київської обласної організації ВО "Свобода" Ігор Сабій.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"