ВО "Свобода"

ENG

7 жовтня 2017
Олега Берегового обрано головою громадської ради при Київському управлінні лісового та мисливського господарства
Олега Берегового обрано головою громадської ради при Київському управлінні лісового та мисливського господарства

7 жовтня 2017 року відбулося чергове засідання громадської ради при Київському обласному та у м. Київ управлінні лісового та мисливського господарства. Одним із питань порядку денного було обрання голови громадської ради. В результаті одностайного голосування ним став очільник Іванківської районної організації ВО "Свобода" Олег Береговий.

5 жовтня 2017 року голова та заступники громадської ради взяли участь у колегії Управління лісового та мисливського господарства, на якій також був присутній голова Київської обласної державної адміністрації, керівник та заступники голови управління, директори державних лісових господарств области.

Лісова галузь Київщини перебуває в катастрофічному стані. Серед найгостріших проблем:

- величезні масштаби лісових насаджень вражені шкідниками, що призводить до масового всихання лісів. Це зумовлено неправильним, безгосподарним підходом до вирішення проблеми. Адже на державному рівні у попередні роки не було чіткого алгоритму боротьби з проблемою. До запровадження заборони на вивіз лісу-кругляку за кордон основною метою державних чиновників було саме збільшення його реалізації;

- небезпека втратити лісову галузь у результаті передачі в концесію державних лісогосподарських підприємств, що передбачає передачу в оренду приватним особам державних лісів. Саме цю пропозицію Міністерства економічного розвитку нещодавно схвалив уряд. Державні лісові господарства є одними з основних наповнювачів місцевих б'юджетів, а передача державних лісів у приватні руки призведе до знищення галузі.

"Недостатнє державне фінансування галузі, відсутність чіткого алгоритму раціонального використання лісових ресурсів, відсутність державної політики щодо галузі в цілому та представників малого та середнього бізнесу, деревообробників ‒ це проблеми, у вирішенні яких має брати активну участь громадськість. Основним завданням громадської ради має стати висвітлення цих проблем та донесення їх не тільки до вищих органів влади, органів місцевого самоврядування, а й до пересічного українця", ‒ заявив Олег Береговий.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"