ВО "Свобода"

ENG

7 жовтня 2017
В Ірпені "Яворинки" провели безкоштовні курси української мови
В Ірпені "Яворинки" провели безкоштовні курси української мови

7 жовтня 2017 року в місті Ірпінь, що на Київщині, в приміщенні міської бібліотеки з ініціятиви ГО українок "Яворина" було проведено безкоштовні курси української мови. Захід організовано завдяки плідній співпраці з ГО "Рух захисту української мови". Кожен слухач отримав підручник "Сучасна українська літературна мова" (співавтори С. В. Шевчук, О. О. Кибиш, І. В. Клименко) та деякі дрібниці з канцтоварів. Це лише перша зустріч із запланованих, адже реалізація підтримки такої важливої справи тільки розпочалася.

"Звичайно, нічого би не відбулося без слухачів, деяких навіть у поважному віці, які виявили бажання навчатися мові держави, чудових викладачів-волонтерів, праця яких також не залишиться непоміченою, Михайлини Скорик та Валентини Ліферова, а також ірпінських яворинок ‒ голови осередку Ольги Тішиної та Юлії Смірнової", ‒ прокоментувала голова Київської обласної організації "Яворина" Ольга Філюк.

Від ідеї до втілення може пройти чимало часу, але не в цьому випадку. Окрема подяка за підтримку в реалізації депутатам Київської обласної ради ВО "Свобода", які доклали чималих зусиль, зокрема Ігорю Сабію та Ігорю Домбровському, який був присутній на зустрічі, та голові Всеукраїнського об'єднання "Рух захисту української мови" Івану Омелянюку.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"