ВО "Свобода"

ENG

2 жовтня 2017
Олександр Однороманенко привітав освітян із професійним святом
Олександр Однороманенко привітав освітян із професійним святом

2 жовтня 2017 заступник голови Києво-Святошинської районної ради, голова фракції ВО "Свобода" Олександр Однороманенко взяв участь в урочистих заходах до Дня працівників освіти та від імені депутатського корпусу привітав освітян із професійним святом.

"Від імені голови районної ради та депутатів вітаю освітян Києво-Святошинського району з професійним святом! Велика подяка Вам за невтомну працю, яку складно оцінити, благородний внесок у розвиток молодого покоління. Адже ви, дорогі педагоги, формуєте майбутнє нації. Бажаю вам міцного здоров'я, професійних звершень, мудрости та терпіння у нелегкій місії", ‒ з такими словами звернувся до присутніх заступник голови районної ради.

Урочистості відбулися в драматичному театрі імені Івана Франка. Педагоги мали можливість насолодитися переглядом вистави, яку подарували актори театру.

У цей день на адресу освітян було сказано багато теплих слів та привітань. За заслуги у галузі освіти, значний особистий внесок у розвиток освіти в районі, успіхи у навчанні та вихованні дітей і учнівської молоді та з нагоди Дня працівників освіти кращих освітян було нагороджено Почесними грамотами та преміями. Окрім того, відзначили вчителів району, вояків російсько-української війни, які на сході України відстоювали свободу й незалежність нашої держави. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих під час бойових дій.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"