ВО "Свобода"

ENG

7 вересня 2017
Ірпінські націоналісти вимагають перезавантаження міської влади
Ірпінські націоналісти вимагають перезавантаження міської влади

7 вересня 2017 року під час сесії Ірпінської міськради депутат Київської обласної ради від ВО "Свобода" Ігор Домбровський виголосив спільну заяву націоналістів Приірпіння з вимогою повного перезавантаження влади Ірпеня.

Ірпінь через постійні корупційні скандали привертає увагу не тільки мешканців Приірпіння, але і Генпрокуратури, яка відкрила низку кримінальних проваджень проти міського голови Карплюка та його заступників, яких підозрюють у фінансових та кримінальних злочинах.

"Навіть дії правоохоронців не зупиняють спраглих до наживи мародерів у владі, які продовжують розкрадати майно громади, використовуючи владні повноваження та довіру обдурених громадян. Націоналісти не можуть спокійно спостерігати за цим і стають на захист простих українців. Враховуючи останні тенденції, коли псевдопатріоти з подачі місцевих корупціонерів протистоять громаді, прикриваючись патріотичними гаслами, українські націоналісти вирішили зробити спільну заяву", ‒ зазначив Ігор Домбровський.

Наводимо повний текст заяви:

"Ми, українські націоналісти, усвідомлюючи катастрофічний стан нашої країни і Приірпіння зокрема та маючи на меті здобуття й розбудову великої національної Держави, здатної забезпечити добробут українців та майбутнє українських дітей, об'єднали свої зусилля на основі фундаментальних, беззаперечних, непорушних для нас принципів та цілей.

Ми стурбовані ситуацією у нашому рідному Приірпінні, що є типовою проекцією проблем цілої країни на наших теренах. Корупція і марнотратство, нищення та розкрадання громадського ресурсу, лицемірство та злочинне маніпулювання громадською думкою ‒ ось що характеризує команду мера Карплюка і його "Нових Облич", які узурпували виконавчу владу в своїх руках.

Вже безповоротно втрачені безцінні лісові та екологічні ресурси, а застаріла соціальна інфраструктура регіону не витримує навантаження.

Якість та рівень життя мешканців регіону, катастрофічно знижується, а статки найнятих громадою керманичів міста зростають. Нахабство та невгамовна жага наживи ірпінських високопосадовців уже призвела до порушення прокуратурою низки кримінальних проваджень за ознаками особливо важких фінансових та кримінальних злочинів, здійснених у складі злочинного угрупування.

Вони хочуть запропонувати нам цукерку сумнівного вмісту, вкладену в таку привабливу, але оманливу обгортку.

Закликаємо громаду на це не купуватись та не втягуватись у фінансові розбірки містечкових олігархів. Громада не має бути заручником нездорових амбіцій та невгамовної жаги до наживи мародерів у владі.

Недопустиме також втягування у фінансові розбірки учасників АТО та активістів. Бо вміле маніпулювання перефарбованих "регіоналів" уже призвело до протистояння та напруження у громадському суспільстві на наших теренах.

Щоби припинити різні маніпуляції та домисли, цим зверненням ми хочемо підтвердити нашу відданість українській ідеї, українському народові та громаді Приірпіння зокрема.

Ми ніколи не підтримаємо містечкових олігархів, цинічних зайд та їхніх холуїв, які визискують та паразитують на громаді Приірпіння і її ресурсах.

Слава Україні!".

Заяву підписали від ВО "Свобода" ‒ Ігор Домбровський, від "Національного корпусу" ‒ Дмитро Чебанов, від "Правого сектора" ‒ Віталій Самойленко.

Надалі націоналісти взяли участь у пікетуванні громадою Ірпеня місцевої мерії та повністю підтримали вимоги ірпінців щодо недовіри та необхідності перезавантаження ірпінської влади.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"