ВО "Свобода"

ENG

5 вересня 2017
Звіт про діяльність депутатської фракції ВО "Свобода" Броварської районної ради VII скликання
Звіт про діяльність депутатської фракції ВО "Свобода" Броварської районної ради VII скликання

Відповідно до ст. 16 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", з метою інформування виборців про свою діяльність, отримання зворотної інформації, залучення громадян до розв'язання проблем місцевого значення подаємо письмовий звіт про роботу депутатської фракції ВО "Свобода" Броварської районної ради Київської области за період з 10.11.2015 по 01.09.2017 року.

Одним із основних обов'язків своєї діяльності як депутатів районної ради вважаємо постійне спілкування з виборцями, участь в пленарних засіданнях та роботу в постійних комісіях.

У Броварській районній раді працює 7 постійних комісій. Микола Залозний ‒ член комісії з питань комунальної власності; Олег Столяр ‒ член комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку; Ірина Столяр ‒ голова фракції ВО "Свобода" Броварської районної ради, член президії ради, секретар комісії з питань архітектури, будівництва, промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв'язку, інформатизації, підтримки підприємництва, інвестицій та міжнародних зв'язків.

З листопада 2015 року по нині проведено 30 сесій Броварської районної ради. З них 9 чергових та 21 позачергова сесія Броварської районної ради Київської області. Особисто депутати фракції були присутні: Ірина Столяр ‒ 27; Олег Столяр ‒ 23; Микола Залозний ‒ 22 сесіях Броварської районної ради. В основному розглядали та ухвалювали рішення, що охоплюють питання соціально-економічного розвитку району та районного бюджету. Всі питання, які виносили на розгляд сесій Броварської районної ради Київської області, попередньо розглядали на засіданнях постійних комісій та президії ради.

Наша діяльність як депутатів не обмежується участю в сесійних засіданнях чи роботою в комісіях. Ми постійно зустрічаємось зі своїми виборцями і за змоги допомагаємо їм. Так, постійно проводять прийом громадян свободівці Олег та Ірина Столяр, надаючи безкоштовну юридичну допомогу. Проводимо прийом громадян на території Броварського району, а саме: у с. Княжичі депутат Микола Залозний ‒ кожну третю суботу у приміщенні Княжицької сільської ради; смт Велика Димерка ‒ депутат Ірина Столяр ‒ кожну другу середу у приміщенні Великодимерської селищної ради; с. Шевченково ‒ депутат Олег Столяр ‒ кожну третю п'ятницю у приміщенні Шевченківської сільської ради. Постійно націоналісти відвідують сесії місцевих рад у цих населених пунктах.

Крім того, свободівці постійно відвідують сесії Калитянської громади, с. Пухівки, с. Красилівки, с. Літки за участі помічників депутатів та місцевих депутатів. За звітний період підготували і направили у різні організації 63 депутатських звернення.

Подано до Броварської районної ради більше 10 пропозицій, а саме:

- за пропозицією депутата Олега Столяра було вирішено питання щодо спрямування коштів на заміну вікон та капітальний ремонт даху Шевченківської ЗОШ;

- депутат Ірина Столяр 13 липня 2016 року на президії ради внесла пропозицію з приводу того, щоб до звіту програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Броварського району було включено звіти про освоєння коштів по програмам, які фінансуються за рахунок бюджету Броварською районною радою. Дана пропозиція була врахована в звіті про хід виконання Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Броварського району за 9 місяців 2016 р.

- пропозиція ‒ звернення від 7 липня 2016 року, яке було спрямоване до Броварської районної ради щодо створення Зазимського освітнього округу та пониження ступеню Пухівської ЗОШ I-III ступенів. Відповідно до рішення Броварської районної ради було розглянуто та ухвалено рішення, що навчальні заклади, які входять до освітнього округу, не ліквідують, а функціонують у складі округу, без пониження ступеня.

- пропозиція щодо скерування коштів з районного бюджету на заміну дерев'яних вікон на металопластикові у корпусі № 1 та № 2 Великодимерського середнього ЗО НВК відповідно до рішення сесії районної ради "Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання "Про районний бюджет Броварського району на 2016 рік та додатків до нього", було враховано та скеровано кошти.

- проект рішення депутатської фракції ВО "Свобода" "Про звернення Броварської районної ради до Прем'єр міністра України Гройсмана щодо скасування намірів скоротити видатки на стипендії для студентів ВНЗ у Державному бюджеті України на 2017 рік" розглянуте на пленарному засіданні районної ради, яке разом з текстом звернення направлено до Прем'єр-міністра України.

- за пропозицією депутата Броварської районної ради Ірини Столяр було вирішено питання про надання коштів на ямковий ремонт вулиці Шевченка та заасфальтовано вулицю Прорізну смт Велика Димерка Броварського району;

- проект рішення щодо погодження та встановлення автобусної зупинки по вулиці Соборній смт Велика Димерка Броварського району відповідно до рішення Великодимерської селищної ради внесені зміни до цільової програми "Благоустрій смт Велика Димерка на 2016 рік", яким передбачено видатки на встановлення цієї зупинки.

- в с. Плоске по спадщині було повернено у власність земельну ділянку жителям м. Києва;

- внесено пропозицію "щодо звернення Броварської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відміни абонентської плати за підключення до системи газопостачання;

- внесено пропозицію про підтримку "Асоціації деревообробників Київщини" до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення передачі в концесію державних лісогосподарських підприємств.

Завдяки наполегливій роботі фракції за рахунок бюджету розвитку Броварського району на розвиток соціальної царини було спрямовано 150 тисяч гривень на облаштування кабінету математики у Великодимерський ЗО НВК, корпус № 2, більше півмільйона гривень було спрямовано на заміну вікон Світильнянського НВК.

За пропозицією депутата Миколи Залозного було встановлено фільтр очистки води в Княжицькій школі.

Ці пропозиції враховано та виконано.

Було надано матеріальну допомогу в сумі понад 20 000 грн на лікування жителям району, на проведення конкурсів, спортивних змагань, на закупку горючо-дизельних мастил Великодимерській амбулаторії, на передплату періодичних видань Великодимерській бібліотеці філіалу № 2 Броварської ЦБС.

Постійно беремо участь у громадського житті району. За змоги беремо участь у проведенні свят на території району.

Так, цьогоріч у селі Заворичі Броварського району за спонсорської допомоги помічника депутата районної ради та члена виконкому Калитянської громади свободівця Івана Єременка та його однодумцями було організовано і проведено святкування Водохреща й Івана Купала на території цього села.

На жаль, не все залежить від депутата районної ради. Одне коло питань вдається вирішувати відразу, інші потребують наполегливості, контролю і залучення до виконання інших посадових осіб.

Користуючись нагодою, висловлюємо щиру вдячність усім землякам за допомогу й підтримку в нашій депутатській роботі, за сумлінну працю і віру в те, що спільними зусиллями зможемо багато чого зробити на користь громад загалом і для кожного, хто потребує нашої уваги і допомоги.

Впевнена, що і надалі будемо приділяти максимум уваги і свого часу для вирішенні найскладніших проблем виборців і громад Броварського району.

Ірина Столяр, голова фракції Броварської районної ради ВО "Свобода"