ВО "Свобода"

ENG

11 серпня 2017
Богдан Мельничук: Попри рішення суду Карплюк приховує інформацію про корупцію
Богдан Мельничук: Попри рішення суду Карплюк приховує інформацію про корупцію

Внаслідок діяльності системи карплюкократії, що фактично встановилася в Ірпені, мені знадобилося більше двох років, щоби через суд довести протиправність дій міського голови з приховування інформації.

Ще на початку 2015 року я звернувся до суду з позовом до Ірпінського міського голови Карплюка та Ірпінської міської ради, в якому вимагав визнати протиправними їхні дії та зобов'язати надати копії необхідних документів, які б допомогли встановити факти тотальної корупції та розкрадання коштів міськими високопосадовцями.

До честі Ірпінського міського суду, він дослухався до аргументів і визнав протиправними дії Ірпінської міськради у відмові щодо надання інформації та копій документів на депутатське звернення та зобов'язав міського голову Карплюка В.А. та Ірпінську міськраду надати інформацію за 20 вимогами.

Богдан Мельничук : Карп'юк приховує інформацію про корупцію не зважаючи на рішення суду
Богдан Мельничук : Карп'юк приховує інформацію про корупцію не зважаючи на рішення суду

Але Карплюк не погодився. Розголос інформації, яку мені зобов'язані надати як депутату, для нього рівнозначне визнанню корупції і дерибану міського бюджету. І тому він змусив юридичний відділ всіма засобами затягувати справу. Тому були апеляція і касація. Але програв він і її.

14 червня 2017 року, при повторному розгляді, Апеляційний суд підтвердив висновок першої інстанції. Депутат ‒ це особа, яка є представником громади всього міста і навіть закріплення його за певним округом не обмежує цим депутата. Згідно із законом України "Про статус депутатів місцевих рад", міські органи виконавчої влади зобов'язані у 10-денний термін розглянути підняте ним питання та надати інформацію, необхідну для здійснення депутатських повноважень.

Інформації дотепер так і не надали. Але я не опускаю руки. Громада має знати правду. І я зроблю все, щоб Карплюк зі своєю командою відповіли за кожну вкрадену копійку.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"