ВО "Свобода"

ENG

6 серпня 2017
Білоцерківські "сокільці" провели черговий "алкорейд"
Білоцерківські "сокільці" провели черговий "алкорейд"

6 серпня 2017 року активісти Білоцерківського осередку ВГО "Сокіл" разом із депутатом Київської обласної ради від ВО "Свобода" Сергієм Яременком вчергове перевірили місця збуту алкогольної і тютюнової продукції на дотримання закону. Цього разу активісти зафіксували факт продажу пачки цигарок неповнолітній особі у кіоску біля Центрального базару. На цей магазин неодноразово надходили скарги щодо продажу алкоголю і тютюнових виробів учням Білоцерківської гімназії №1, яка розташована неподалік.

Також попередньо було встановлено, що товари з цього магазину не мають акцизних позначок і належного маркування, але на щастя власників кіоску на час проведення заходу подібні товари банально закінчилися.

"Сокільці" викликали поліцію, було складено протокол, опитано свідків, надано відеодоказ. Продавець магазину зникла з місця злочину. Активісти "Соколу" слідкуватимуть за подальшим перебігом справи.

"Нещодавно була річниця першого "алкорейду". На нашу думку, такі акції є цінним уроком для закладів-злочинців, які роками дозволяють собі порушувати закони, продавати отруту неповнолітнім та уникати покарання. Ми продовжуватимемо боротися з цими баригами і докладемо усіх зусиль, щоб вони понесли відповідальність за свою злочинну діяльність", ‒ прокоментував заступник голови Білоцерківського осередку ВГО "Сокіл" Юрій Колотницький.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"