ВО "Свобода"

ENG

2 серпня 2017
"Свобода" виграла суд проти мера Тетієва
"Свобода" виграла суд проти мера Тетієва

2 серпня 2017 року Тетіївський районний суд ухвалив рішення у цивільній справі за позовом Тетіївської міської організації ВО "Свободи" до міського голови Тетієва. Нагадаємо, 25 травня під час сесії міськради Руслан Майструк заявив на всю Україну, що "… зараз в Україні вже доказано, що партія "Свобода" фінансується Медведчуком".

Ця зухвала брехня викликала обурення серед депутатів і громадськости.

Проте коли можновладцю довелося відповідати за свої слова у суді, представники "мера" Тетієва не змогли навести бодай одного доказу фінансування націоналістичної сили кумом Путіна та олігархом Віктором Медведчуком.

Суд ухвалив законне і справедливе рішення, яким визнав заяву Р. Майструка щодо фінансування "Свободи" Медведчуком недостовірною і зобов'язав високопосадовця спростувати сказані ним слова на найближчій сесії міської ради з моменту набрання рішенням суду законної сили. Фактично він мусить на сесії міської ради виголосити наступні слова: "СПРОСТУВАННЯ! Я, Майструк Руслан Володимирович, заявляю, що інформація щодо фінансування партії "Свобода" Медведчуком, яку я висловив під час засідання 21 сесії Тетіївської міської ради 25 травня 2017 року, Є НЕПРАВДИВОЮ ТА НЕДОСТОВІРНОЮ".

"Ми цілком задоволені рішенням суду і не сумнівалися в своїй перемозі. Позиція відповідача в суді була настільки непереконливою, що ми впевнені, якщо навіть "мер" все-таки подасть апеляцію, у нього не буде жодних шансів на її задоволення. Тож сподіваємося, що він набереться сміливости і виконає рішення суду як законослухняний европейський міський голова, як він це декларує", - заявив голова районної організації ВО "Свобода" Ігор Ходань.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"