ВО "Свобода"

ENG

1 серпня 2017
Іванківська "Свобода" стала на захист прав деревообробників Київщини
Іванківська "Свобода" стала на захист прав деревообробників Київщини

1 серпня 2017 року на сесії Іванківської районної ради за поданням голови фракції ВО "Свобода" Олега Берегового депутати ухвалили рішення "Про підтримку звернення "Асоціації деревообробників Київщини" до Президента, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення передачі у концесію Державних лісогосподарських підприємств".

"Цю політику уряду вважаємо неприйнятною, такою, що знищує малий та середній бізнес та порушує наші конституційні права, гарантовані Державою у статті 42 Конституції України, а саме недопущення монополій на ринку, адже передавання лісових господарств у концесію створює всі передумови для появи монополій та знищення галузі у цілому", - йдеться в заяві.

Також на засіданні сесії за ініціятиви голови фракції ВО "Свобода" в Іванківській райраді було ухвалено рішення "Про затвердження Положення про підготовчі комісії та робочі групи, які створені постійними комісіями Іванківської районної ради VII скликання".

"Це положення дає можливість та деталізує ефективне залучення громадськости, представників ЗМІ, експертів будь-яких галузей для вирішення проблем району, а також висвітлення цих проблем на всю Україну", - заявив Олег Береговий.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"