ВО "Свобода"

ENG

1 серпня 2017
Свободівці Київщини привітали з 80-річчям однопартійця з Боярки
Свободівці Київщини привітали з 80-річчям однопартійця з Боярки

1 серпня 2017 року заступник голови Києво-Святошинської районної ради Олександр Однороманенко разом з головою Києво-Святошинської організації ВО "Свобода" Олександром Кириченком та секретарем Боярської міської ради Олексієм Скриником привітали з 80-річним ювілеєм найдосвідченішого члена Боярської міської організації Віталія Приймаченка.

Олександр Однороманенко у вітальному слові зазначив: "Прийміть щирі вітання з нагоди ювілею від голови Київської обласної організації ВО "Свобода" Ігоря Сабія, від Києво-Святошинської районної ради. Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, злагоди, добробуту, хороших та вірних друзів, натхнення на роботу заради розвитку та розквіту Боярки, Києво-Святошинського району та всієї України".

Довідка: Віталій Приймаченко народився 01.08.1937 в місті Боярка, Києво-Святошинського району. Вищу освіту здобув у Київському політехнічному інституті. З 1957 по 1960 рік служив в армії в Латвії. Після звільнення в запас поступив на роботу в київський завод "Радіоприлад". Працював слюсарем-складальником, згодом - інженером-конструктором. На різних інженерних посадах працював на заводі "Реле та Автоматика", боярському заводі "Іскра", забірському Заводі нестандартного обладнання, в інституті Електродинаміки, інституті ім. Патона.

Після виходу на пенсію більше часу приділяв творчості і громадській діяльності. Писав вірші, оповідання. Уклав збірку творів "Вони захищали Батьківщину" про боярців, учасників бойових дій у Другій світовій війні. Окремою книгою видав повість "Вітрила долі". Видано збірки віршів "Гойдалка часу", "Яблуневі пісні". У 2012 році створив громадську організацію "Боярське мистецьке братство", куди ввійшли найкращі боярські поети, художники та музиканти.

Дійшов висновку, що Україну на високий рівень державности, добробуту і справедливости може привести лише патріотична політична сила націоналістично спрямування. Учасник Революції гідности. Почесний громадянин міста Боярка, лауреат премії ім. Володимира Самійленка.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"