ВО "Свобода"

ENG

1 серпня 2017
Націоналісти Фастівщини доставили гуманітарну допомогу в горнило російсько-української війни
Націоналісти Фастівщини доставили гуманітарну допомогу в горнило російсько-української війни

Наприкінці липня 2017 року активісти Фастівської міської та районної організацій ВО "Свобода" вчергове доставили гуманітарну допомогу на фронт московсько-української війни.

На прохання вояків Збройних сил України 72-ї ОМБр відгукнулися націоналісти Фастівщини, а також церковні громади селища Борова (настоятель отець Юрій Юрченко) та села М.Солтанівка (настоятель отець Михайло Попович). Зібрано близько півтори тони продуктів харчування: консервація, крупи, смаколики, варення, а також різні овочі та фрукти.

Голова Фастівської районної організації ВО "Свобода" Юрій Горбинко подякував усім, хто відгукнувся на його прохання про допомогу героям східного фронту. Особливу подяку адресовано дітлахам дитячого садочка "Віночок", які намалювали малюночки та порадували ними наших захисників.

"Хочу відзначити й побратимів ‒ народного депутата від ВО "Свобода" Олександра Марченка та керівника Фастівської міської "Свободи" Геннадія Яковюка, які доєдналися до цієї доброї справи. Вони додали до того всього, що зібрали наші земляки, кілька тонн будівельних матеріалів, маскувальні сітки, генератори та паливо для них. Головне, націоналісти не забувають наших героїв, завдяки яким ми можемо тішитися мирним життям. Є "Свобода" ‒ буде Україна", ‒ підсумував Юрій Горбинко.

ї.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"