ВО "Свобода"

ENG

30 липня 2017
Києво-Святошинська "Свобода" розбудовує партійну структуру
Києво-Святошинська "Свобода" розбудовує партійну структуру

30 липня 2017 року на зборах Києво-Святошинської районної організації ВО "Свобода" націоналісти обрали голів новостворених осередків у селах Петропавлівська-Борщагівка та Гореничі ‒ Юрія Монаха та Олександра Шевчука.

У роботі зборів взяв участь заступник голови Київської обласної організації ВО "Свобода", заступник голови Києво-Святошинської районної ради Олександр Однороманенко, який зазначив: "Наступні вибори починаються на другий день після закінчення попередніх. Наша ціль ‒ більшість наших депутатів у радах всіх рівнів, і тільки якісний розвиток партійних структур забезпечить перемогу в наступних виборах".

Серед иншого, свободівці обговорили організаційні питання благодійного фестивалю "Повстанець", який відбудеться у вересні на території села Бузова Києво-Святошинського району.

На завершення голова районної організації ВО "Свобода" Олександр Кириченко сказав: "Моє основне завдання як нового керівника районної організації ‒ це створення потужної, монолітної партійної структури в районні з дієвими осередками в кожному населеному пункті. Є "Свобода" ‒ буде Україна!".

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"