ВО "Свобода"

ENG

5 липня 2017
"Яворина" Київщини відкриває осередки
"Яворина" Київщини відкриває осередки

3 та 5 липня 2017 року відбулися зустрічі з жінками Переяслав-Хмельницького та Богуславського району Київської области. Зустрічі проводила голова Київської обласної ВГО "Яворини" Ольга Філюк для утворення місцевих осередків.

Було презентовано організацію жінок, яка вже більше двох років діє по всій Україні, та намічено плани і шляхи їх реалізації.

Яворина Київщини відкриває осередки в Переяславі
Яворина Київщини відкриває осередки в Переяславі

У зустрічах взяли участь також депутат Переяслав-Хмельницької районної ради Київської области, голова Переяслав-Хмельницької районної організації ВО "Свобода" Сергій Шаменко, депутат Богуславської міської ради, голова районної організації ВО "Свобода" Ольга Чорнопольська та депутат Богуславської райради, очільниця міської організації ВО "Свобода" Ольга Петренко.

Яворина Київщини відкриває осередки в Богуславі
Яворина Київщини відкриває осередки в Богуславі

"Допомагаючи та підтримуючи захисників України, їхні родини, сім'ї загиблих, а особливо дітей, які залишилися без батьківського піклування, ми водночас створюємо можливості для наших жінок реалізуватися, а для дітей та підлітків виховати та підтримати в собі найкращі якості ‒ взаємодопомоги, небайдужости, адже сіючи нині зерна добра Україна згодом матиме гарний врожай", ‒ наголосила у своєму виступі Ольга Філюк.

ВГО "Яворина" Київщини вдячна за допомогу в організації поїздки по області лідеру обласної організації, голові фракції ВО "Свобода" Київської облради Ігорю Сабію.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"