ВО "Свобода"

ENG

16 червня 2017
Свободівці Вишгородщини відвідали захід з нагоди триріччя батальйону "Січ"
Свободівці Вишгородщини відвідали захід з нагоди триріччя батальйону "Січ"

16 червня 2017 року в Київській міській раді відбувся захід, присвячений річниці заснування батальйону "Січ". До відзначення долучилися активісти Вишгородської районної організації ВО "Свобода", зокрема голова районної організації, депутат Вишгородської міської ради, волонтер Валентина Парчук, голова міської організації, керівник Київської обласної ВГО "Яворина" Ольга Філюк, "січовики" ‒ Юрій Терзі та Дмитро Лук'яненко.

Перед початком заходу настоятель храму Св. Володимира в м. Вишгороді УПЦКП ‒ отець Богдан (Николин) прочитав молитву за здоров'я захисників та упокій тих, хто поліг під час Революції гідности та в боях російсько-української війни.

Три роки тому серед тих, хто не вагаючись вирішив захищати Україну від ворога у російсько-українській війні були і вишгородці. Відзнаками від ВО "Свобода", а також від МВС України було нагороджено "січовика" Юрія Терзі.

Відзначено також і тих, хто тоді і зараз стоїть поряд та підтримує фронтовиків волонтерською допомогою: від ВО "Свобода" ‒ настоятеля храму Св. Володимира у м. Вишгороді ‒ Богдана Николина; голову Вишгородської районної організації ВО "Свобода" Валентину Парчук, депутата Новопетрівської сільської ради, заступника коменданта "Межигір'я" Андрія Вишняка.

Голова ВГО "Яворина" Ірина Сех привітала та вручила подяки активним волонтеркам Києва та Київщини, серед яких Валентина Парчук.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"