ВО "Свобода"

ENG

14 червня 2017
За ініціятиви "Свободи" на Білоцерківщині перевірять законність будівництва церкви Московського патріярхату
За ініціятиви "Свободи" на Білоцерківщині перевірять законність будівництва церкви Московського патріярхату

14 червня 2017 року в приміщенні Білоцерківської районної ради відбулося засідання трьох постійних депутатських комісій. Одним із питань порядку денного було будівництво церкви Московського патріярхату поблизу Білоцерківської ЗОШ №8.

На засідання комісій прибули депутати Білоцерківської міської ради свободівці Вадим Кошель та Юрій Оселедько, громадські активісти та мешканці мікрорайону Гайок.

У підсумку обговорення депутат районної ради від ВО "Свобода", голова постійної комісії Білоцерківської райради з питань законности, правопорядку, регламенту, депутатської етики, духовности та забезпечення діяльности депутатів Олександр Махиня запропонував створити робочу групу з перевірки законности будівництва культової споруди поблизу школи. Ініціятиву підтримали усі присутні на комісії депутати.

До складу робочої групи увійшли депутати-свободівці районної та міської рад, місцеві мешканці, громадські активісти, представника поліції та юридичного відділу райради.

Завдання комісії ‒ перевірити законність надання землі під церкву, містобудівну та дозвільну документації та зупинення будь-яких будівельних робіт на ділянці до закінчення розслідування.

Нагадаємо, що напередодні білоцерківські міська та районна організації ВО "Свобода" пікетували приміщення Білоцерківської РДА, протестуючи проти будівництва церкви. Докладніше: kyiv.svoboda.org.ua

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"