ВО "Свобода"

ENG

11 червня 2017
За підтримки Київської обласної "Свободи" відбувся конкурс вишитих робіт Броварського району
За підтримки Київської обласної "Свободи" відбувся конкурс вишитих робіт Броварського району

11 червня 2017 року в приміщенні Броварського краєзнавчого музею завершилася виставка вишитих робіт майстринь Броварського району, яка розпочалася 17 травня.

Тематикою конкурсу стали роботи, присвячені Тарасові Шевченку. За цей час було визначено переможців та призерів, а також обрано майстриню, що за відгуками відвідувачів виставкової зали здобула "Приз глядацьких симпатій". Переможницю саме в цій номінації нагородили представники Київської обласної організації ВО "Свобода".

"Низько схиляю голову перед талантом учасниць конкурсу. Вишита сорочка, вишитий рушник, скатертина, предмети домашнього вжитку ‒ це не просто прикраси чи елемент декорування, а традиції і відображення духовного стану українців протягом століть. Вишивка ‒ це візуальне відображення на полотні радости, печалю, щастя, смутку, кохання, розпачу, боротьби, звитяги, мрій, сподівань… Коли вдивляєшся в орнамент української вишивки, з'являється відчуття, що це зашифрований етнічний код нації", ‒ поділився враженнями від виставки заступник голови Київської обласної організації ВО "Свобода" Віталій Гордієнко.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"