ВО "Свобода"

ENG

10 червня 2017
У Києво-Святошинському районі за підтримки "Свободи" відбувся показ фільму "Полон"
У Києво-Святошинському районі за підтримки "Свободи" відбувся показ фільму "Полон"

10 червня 2017 року в Будинку культури села Новосілки відбувся показ українського фільму "Полон". Подію провели за підтримки голови фракції ВО "Свобода" в Києво-Святошинській районній раді Олександра Однороманенка та голови Києво-Святошинської районної організації ВО "Свобода" Олександра Кириченка.

Ігор Сабій
Ігор Сабій

Захід розпочався виконанням національного славня, який разом зі всіма присутніми в залі Наталя Руда. Із вітальним словом до залу звернулися голова Київської обласної організації ВО"Свобода" Ігор Сабій та командир "Легіону Свободи" Олег Куцин. Присутні хвилиною мовчання пом'янули всіх героїв, які загинули за Україну.

Націоналісти нагородили шістьох дітей із Києво-Святошинського району, які взяли участь у Всеукраїнському конкурсу "Мама героя", організованого ВГО "Яворина" за підтримки ВО "Свобода". Нагородження проводили Олександр Однороманенко та Олександр Кириченко. Зі сцени зачитували твори талановитих дітей ‒ їхні письмові роботи у багатьох викликали сльози, проникаючи до самого серця.

Олег Куцин
Олег Куцин

Після нагородження та виступів було продемонстровано фільм "Полон" про події московсько-української війни.

Продюсер фільму Антон Сладкевич та актори ‒ народні артисти України Лариса Руснак та Володимир Горянський ‒ розповіли про труднощі при створенні фільму, процес зйомок та свої відчуття від роботи над картиною.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"