ВО "Свобода"

ENG

11 травня 2017
Баришівська громада підтримала депутатські запити, ініційовані фракцією ВО "Свобода"
Баришівська громада підтримала депутатські запити, ініційовані фракцією ВО "Свобода"

11 травня 2017 року на 18-й сесії Баришівської районної ради при розгляді депутатського запиту голови фракції ВО "Свобода" Сергія Калішука про звернення до керівництва держави щодо заборони продажу землі с/г призначення без проведення референдуму. депутати не спромоглися його підтримати. Натомість громадськість, яка перебувала у сесійній залі активно підтримала пропозицію свободівців. Як відомо, більшість у Баришівській райраді складається з "уламків" колишньої партії регіонів.

У своєму запиті Сергій Калішук наголосив: "Тільки весь український народ має право вирішувати - продавати чи не продавати свою землю. Землю, яка є виключно його "об'єктом права власності" і "основним національним багатством". Так каже наш Основний Закон ‒ Конституція України. Влада не має ні морального, ні юридичного, ні будь-якого іншого права ставити питання про продаж землі сільськогосподарського призначення не порадившись з Українським Народом!".

Наступний запит націоналіста стосувався існування коаліції в Верховній Раді. Він також не набрав необхідної кількості голосів.

"Розділ 7-й Конституції України, стаття 83 зазначає роботу коаліції депутатських фракцій, до складу якої входить більшість народних депутатів України від конституційного складу Верховної Ради України. Голова ВР не має права ігнорувати і не надавати чіткої відповіді на питання: чи існує коаліція у Верховній Раді? На сьогоднішній день до парламентської коаліції входять дві фракції з загальною кількістю депутатів двісті двадцять один, а потрібно 226. Якщо коаліції не існує, то парламент не легітимний", - заявив націоналіст.

Закінчилась сесія заявою Сергія Калішука щодо святкування "дня пабєди". Він зауважив, "що кремль грає на святих для українців почуттях - вшанування пам'яті мільйонів українців, життя яких забрала Друга Світова війна. Помпезні святкування т.з. "пабєди" ініціюються Росією для влаштування провокацій, і все це під час агресії Москви на сході України і в Криму, під час ведення бойових дій. Друга Світова війна стала однією з найтрагічніших сторінок в історії Української нації, а одвічний наш ворог знову зазіхає на незалежність України. Українці повинні згуртуватись і дати гідну відсіч агресору".

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"