ВО "Свобода"

ENG

14 травня 2017
Київська обласна та міська "Яворини" на День матері нагородили переможців конкурсу "Мама Героя"
Київська обласна та міська "Яворини" на День матері нагородили переможців конкурсу "Мама Героя"

14 травня 2017 року в Києві в парку ім. Шевченка силами активісток Київського обласного та міського осередків об'єднання "Яворина" проведено свято "День матері".

У рамках заходу відбувся концерт, благодійний ярмарок, а також перший етап нагородження дипломантів та переможців Всеукраїнського літературного конкурсу "Мама Героя", який "Яворина" проводила серед учнів 10-11 класів. З Київщини надійшло 56 дитячих творів, 11 було визнано найкращими.

За І місце в конкурсі нагороджені:

- Маргарита Попович.

- Олена Зайченко.

- Марія Сабадаш.

За ІІ місце в конкурсі:

- Ірина Ревчук.

- Анастасія Андрійченко.

За ІІІ місце в конкурсі:

- Валерія Скворцова.

- Наталя Синицька.

- Іванна Журавкіна.

- Юлія Жижко.

- Олександр Шутий.

- Анастасія Порицька.

Найкращі твори з Київщини було відзначено грошовими преміями (призовий фонд: 1 місце ‒ 1000 гривень, 2 місце ‒ 800 гривень, 3 місце ‒ 500 гривень). Це стало можливим за сприяння Київської обласної організації ВО "Свобода", а саме завдяки лідеру націоналістів, голові фракції ВО "Свобода" у Київській обласній раді Ігорю Сабію. Голова осередку ВО "Яворина" Київщини Ольга Філюк вручила грошові премії, дипломи та заохочувальні призи переможцям та конкурсантам, яким вдалося прибути на свято. Решту нагород Яворинки вручать конкурсантам найближчим часом.

Олена Зайченко та Марія Сабадаш розповіли про тих, кому було присвячено їхні твори, а також привітали всіх матусь зі святом.

"Висловлюю подяку також активістам Київської міської організації ВО "Свобода", зокрема депутатам Київської міськради Юрію Сиротюку та Петру Кузику, завдяки яким стало можливим проведення свята та придбання заохочувальних призів. Націоналісти столиці та области спільними зусиллями влаштували дійсно прекрасне патріотичне свято. Сподіваюся, наступного року цей захід стане ще цікавішим", ‒ коментує голова обласної "Яворини" Ольга Філюк.

За ініціятиви голови Київської міської організації ВО "Яворина" Лідії Ушій всім присутнім мамам, бабусям, і, звичайно, артистам, які взяли участь у святі, подарувати квіти та вітальні листівки.

Усі гості свята мали змогу ознайомитися з виробами народного мистецтва, а дітлахи взяли участь у конкурсі "Намалюй Маму".

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"