ВО "Свобода"

ENG

12 травня 2017
Рокитнянська "Свобода" вимагає повернути мешканцям невиплачені кошти по субсидії
Рокитнянська "Свобода" вимагає повернути мешканцям невиплачені кошти по субсидії

12 травня 2017 року на сесії Рокитнянської районної ради Київської области депутати підтримали запит голови фракції ВО "Свобода" Павла Голика щодо невиплати субсидій за квітень. Відповідне звернення направлено Прем'єр-міністру України, міністру соціальної політики, начальнику УСЗН Рокитнянської РДА, а також народному депутату Верховної Ради України від ВО "Свобода" Олександру Марченку.

Наведемо повний текст депутатського запиту націоналіста.

"Згідно з повідомленням про надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на опалювальний період жителям Рокитнянського району, яке видавало УСЗН Рокитнянської РДА, вказано, що кошти за субсидіями нараховуються з листопада 2016 по квітень 2017 року включно. Кошти на ці цілі було передбачено в Державному бюджеті України на 2017 рік і змін із цього питання Верховна Рада України не вносила.

Опалювальний сезон в Україні встановлено з 15 жовтня по 15 квітня і якщо середньдобова температура нижче 8 градусів за Цельсієм то можливі доповнення. Цілком логічно невраховуючи в субсидіях 15 днів у жовтні 2016р., їх додали в квітні 2017 року.

Але чомусь за квітень 2017 року УСЗН Рокитнянської РДА скасувало виплату коштів за субсидіями жителям району не посилаючись жоден нормативний акт, хоча середньдобова температура у квітні (особливо в другій половині місяця) була нижче 8 градусів. Відповідно жоден субсидіянт району не доотримав коштів на компенсацію витрат на опалення в середньому близько 1500 грн.

Просимо розібратися в цьому питанні та дати вказівку повернути жителям району обіцяні кошти, які передбачені в Державному бюджеті України на 2017 рік та повинні нараховуватися згідно з вищенаведеним повідомлення, яке видавало УСЗН Рокитнянської РДА та вжити заходи впливу на винних.

У разі невирішення питання щодо нарахування коштів по субсидіях за квітень 2017 р. будемо рекомендувати субсидіянтам звертатися в суд з метою вирішення питання отримання передбачених коштів".

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"