ВО "Свобода"

ENG

8 травня 2017
У Броварах "Моноліт" за підтримки обласної "Свободи" провів військово-ідеологічний вишкіл
У Броварах "Моноліт" за підтримки обласної "Свободи" провів військово-ідеологічний вишкіл

5-8 травня 2017 року на околицях м. Бровари Київської области відбувся вишкіл молодіжної громадської організації "Моноліт". Протягом трьох днів учасники мали змогу пройти важкі та тривалі випробування, навчалися нових дисциплін, не забуваючи про засвоєння вже вивченого.

У перший день вишколу молодь пройшла організаційний курс молодого бійця, подолала марш-кидок, пройшла першу частину психологічно-вольового тренінгу, вогневу підготовку, закріпила знання з базової тактичної медицини. Крім того, зайнялися інженерною підготовкою навколо бази.

На другий день учасники пройшли смугу перешкод, мали змогу поспарингуватися між собою, відпрацювали завдання із топографії та розвідки, пройшли другу частину психологічно-вольового тренінгу, а також послухали лекцію депутата Київської міської ради від ВО "Свобода" Юрія Сиротюка про політв'язнів, геополітику та національну революцію.

На останній день заходу відпрацьовувалася фізична підготовка, евакуація пораненого з поля бою, бойова тактика, проводилися спаринги, а також відбулася лекція друзівів із просвітницької організації "Орієнтир".

"Велика подяка всім, хто допомагав у підготовці: інструкторам Ігорю Гаркавенку та побратиму "Кобрі", депутату Броварської райради свободівці Ірині Столяр. Особлива подяка голові фракції ВО "Свобода" у Київській обласній раді, голові Київської обласної організації ВО "Свобода" Ігорю Сабію за допомогу в підготовці до заходу", ‒ прокоментував провідник МГО "Моноліт 1044" Руслан Микула.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"