ВО "Свобода"

ENG

27 квітня 2017
Київська облрада підтримала ініціятиви депутатів-свободівців
Київська облрада підтримала ініціятиви депутатів-свободівців

27 квітня 2017 року відбулася чергова сесія Київської обласної ради. Під час заслуховування звітів за 2016 рік заступника прокурора Київщини та начальника управління Нацполіції в Київській області голова фракції ВО "Свобода" в Київській облраді Ігор Сабій підняв питання щодо розслідування злочину, вчиненого у місті Іванків, ‒ знущання над 10-класником ‒ притягнення до відповідальности винних у цьому та осіб, які перешкоджають розслідуванню.

Свободівець Ігор Домбровський під час заслуховування звіту голови поліції виступив зі зверненням щодо наведення порядку в Ірпені, зокрема з незаконними забудовами та злочинністю в місті.

Київська облрада 63 голосами підтримала звернення фракції ВО "Свобода" до прокурора Київської области та начальника управління поліції з вимогою належного розслідування крадіжки картин геніальної української художниці Марії Приймаченко. Ще 2006 року з будинку, де мешкають нащадки художниці, грабіжники викрали 180 картин. Хоча у серпні 2006 року було виявлено та повернено 77 викрадених артефактів, близько 100 найцінніших картин досі не знайдено, а протягом 2010-2016 років взагалі не відбувалося жодних слідчих дій.

Депутати 52 голосами підтримала проєкт звернення облради, внесений фракцією ВО "Свобода" та озвучений В'ячеславом Хмельницьким, до Голови Верховної Ради Андрія Парубія з вимогою оприлюднити поіменний список парламентської коаліції.

"Фактичне існування коаліції вже давно викликає сумнів у всього українського суспільства. Згідно з Конституцією, якщо коаліція немає необхідних 226 членів, Президент отримує право оголосити дочасні парламентські вибори. Очевидно, якщо Голова ВРУ приховує фактичний склад коаліції, напевно, немає що оголошувати, і дуже боїться дочасних виборів, бо точно втратить посаду. Українці мають знати поіменно всіх "героїв", яким вони завдячують за злидні та спроби знищити Українську державу", ‒ наголосив В'ячеслав Хмельницький.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"