ВО "Свобода"

ENG

3 квітня 2017
За ініціятиви "Свободи" Броварська міськрада звернулася до керівництва держави з низкою вимог
За ініціятиви "Свободи" Броварська міськрада звернулася до керівництва держави з низкою вимог

3 квітня 2017 року за ініціятивою фракції ВО "Свобода" позачергова сесія Броварської міської ради звернулася до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України з приводу торгівлі з окупантами й кривавого розгону учасників торговельної блокади. На жаль, депутатська більшість не підтримала правки до проєкту рішення, а саме пункт про офіційне визнання "АТО" війною проти України, а РФ ‒ агресором і окупантом, а також вимогу відправити у відставку заступника голови Нацполіції В'ячеслава Аброськіна, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та керівника АТЦ СБУ Віталія Малікова.

Також було ухвалено рішення про звернення до Президента, Кабміну, Голови Верховної Ради, голови НКРЕКП з вимогою скасувати тарифний зашморг ‒ абонентську плату за газ і затверджено звернення до перших осіб держави з вимогою продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Додамо, що депутат-"тушка" Олексій Здоровець проігнорував засідання сесії, хоча в цей час перебував у приміщенні міської ради.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"