ВО "Свобода"

ENG

26 березня 2017
За підтримки Київської обласної "Свободи" відбувся вишкіл МГО "Моноліт 1044"
За підтримки Київської обласної "Свободи" відбувся вишкіл МГО "Моноліт 1044"

Протягом 24‒26 березня 2017 року молодіжна організація "Моноліт 1044" провела вишкіл з фізичної та військової підготовки для молоді. Показово, що черговий вишкіл відбувся за підтримки голови Київської обласної організації ВО "Свобода" Ігоря Сабія. Окрім представників Київщини цього разу вдалося зібрати молодь з инших куточків України, зокрема з Чернівців, Львова, Дніпра.

У перший день вишколу, поки основна частина бійців брала участь у забігу через болотисту місцевість, "монолітівці" спільно з депутатом районної ради від ВО "Свобода" Людмилою Близнюковою відновили український прапор біля меморіялу бійцям УПА в селі Мигалки, який напередодні спаплюжили проросійські сепаратисти.

25‒26 березня учасники безпосередньо перебували у таборі, де вивчали основи розвідки, пересування, знаходження і розпізнавання розтяжок, аеророзвідку, поводження із зброєю, медицину та проходили смугу перешкод із елементами кросфіту. Крім того, не обійшлося і без духовного розвитку ‒ бійці мали змогу послухати ідеологічну та історичну лекцію, тренінг про те, як легально можна оформити певні категорії вогнепальної зброї, показ фільму про Другу світову війну та створили бібліотеку з книжок, які безкоштовно передала організація "Орієнтир".

"Приємно бачити, що після спаду у 2016 році, ми кількісно знову досягнули показника 2015 року, а якісно й перевершили наші попередні заходи. Ми не встигли навіть вкластися в три дні, настільки багато було підготовлено", ‒ зазначив побратим Морпіх.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"