ВО "Свобода"

ENG

24 березня 2017
Фракція ВО "Свобода" у Васильківській міській раді засуджує силовий розгін блокади Донбасу
Фракція ВО "Свобода" у Васильківській міській раді засуджує силовий розгін блокади Донбасу

24 березня 2017 року відбулася позачергова сесія Васильківська міської ради, під час якої голова фракції ВО "Свобода" Юрій Коваленко з трибуни засудив силовий розгін блокади Донбасу та оголосив основні вимоги до перших осіб держави.

"Вимагаємо від Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія та Прем'єр-Міністра України Володимира Гройсмана:

1. Негайно звільнити затриманих під час розгону учасників блокади окупованих районів Донецької та Луганської областей.

2. Відправити у відставку заступника голови Національної поліції України В'ячеслава Аброськіна, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та керівника Антитерористичного центру СБУ Віталія Малікова.

3. Припинити будь-які відновини з окупованими районами Донецької та Луганської областей як злочинними терористичними угрупуваннями, ухваливши закон "Про тимчасово окуповану територію України".

4. Заборонити торгівлю товарами російського виробництва в Україні.

5. Позбавити банки Російської Федерації ліцензії та права працювати на території України, заблокувати російські платіжні системи.

6. Визнати АТО ‒ війною, яка ведеться проти України країною-агресором ‒ Російською Федерацією.

7. Взяти під контроль держави України стратегічні об'єкти, які перебувають в руках російського капіталу, націоналізувати стратегічні підприємства, які забезпечують життєдіяльність країни та регіонів і контролюються російським капіталом.

8. Вимагаємо від МВС України та Антитерористичного центру СБУ утриматися від силового протистояння всередині країни.

9. Вимагаємо від депутатів Верховної Ради України підтримати проєкт закону №2066а "Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України", зареєстрованого 16.06.2015 року", ‒ йшлося у зверненні націоналіста.

На жаль, Васильківська міська рада не підтримала це звернення. "За" проголосувало лише 8 депутатів з 25 присутніх, утрималося 9, не голосувало 8.

"Своїми діями депутати Васильківської міської ради показали справжнє ставлення до учасників російсько-української війни, які ціною свого життя захищають нас на Сході України та завдяки яким ми спимо спокійно. Президент заявляє про великі фінансові збитки внаслідок блокади Донбасу. На мою думку, це дуже ганебна ситуація, оскільки справжній глава держави повинен непокоїтися про кількість відданих життів на війні, а не кількість фінансових витрат", ‒ звернення голова фракції ВО "Свобода" Юрій Коваленко.

Відео заходу можна переглянути за посиланням:

youtube.com.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"