ВО "Свобода"

ENG

20 березня 2017
Свободівці Баришівки засудили торгівлю на крові
Свободівці Баришівки засудили торгівлю на крові

16 березня 2017 року голова фракції ВО "Свобода" Сергій Калішук підготував депутатський запит до керівництва держави у зв'язку з силовим розгоном патріотів, які блокують торгівлю з ОРДЛО. Запит буде розглянуто на черговій сесії райради 23 березня, оскільки підписів для скликання позачергової сесії Баришівської райради не вистачило.

Своєю чергою, депутати Баришівської селищної ради на чолі зі свободівцем Олександром Вареніченко на засіданні сесії селищної ради, що відбулася 17 березня 2017 року підтримали звернення депутата селищної ради від ВО "Свобода" Сергія Русанова до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України з вимогою:

1. Припинити будь-які стосунки з ОРДЛО як злочинним терористичним угрупуванням, ухваливши закон "Про тимчасово окуповану територію України".

2. Припинити будь-які спроби силового розгону патріотів і відправити у відставку заступника голови Національної поліції України В'ячеслава Аброськіна, Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, керівника АТЦ СБУ Віталія Малікова.

3. Заборонити торгівлю товарами російського виробництва в Україні.

4. Позбавити банки Російської Федерації ліцензії та права працювати на території України, заблокувати російські платіжні системи.

5. Визнати АТО ‒ війною, яка ведеться проти України країною-агресором ‒ Російською Федерацією.

6. Взяти під контроль держави України стратегічні об'єкти, які перебувають у російських руках, націоналізувати стратегічні підприємства, які забезпечують життєдіяльність країни та регіонів.

7. Від МВС України та Антитерористичного центру СБУ утриматися від силового протистояння всередині країни.

8. Від депутатів Верховної Ради України підтримати законопроєкт №2066а "Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України", зареєстрований 16.06.2015 року.

"Яка може бути торгівля з тимчасово окупованими територіями? Вони продовжують вбивати українців, тримати їх в підвалах, катувати, а ми в той самий час продовжуємо торгувати з ними, тобто тримаємо їх на плаву. Фейкове гібридне рішення РНБО, ухвалене 15 березня, фактично легалізовує переміщення товарів, які були і до того. Це рішення по своїй суті є торгом за повернення захоплених підприємств, які належать Ахметову, і ніяк не впливає на звільнення наших полонених, припинення незаконної торгівлі з терористами, виведення російських військ з території України", ‒ прокоментував Сергій Калішук.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"