ВО "Свобода"

ENG

16 березня 2017
Київська облрада вимагає першочергового заселення у Яготинський пункт для біженців українських громадян
Київська облрада вимагає першочергового заселення у Яготинський пункт для біженців українських громадян

16 березня 2017 року Київська облрада з ініціятиви громади Яготина та фракції ВО "Свобода" ухвалила звернення до Верховної Ради України щодо підтримки законопроєкту авторства народного депутата свободівця Юрія Левченка про перепрофілювання ПТРБ для внутрішньо переміщених осіб.

"Вимагаємо від влади заселення у Яготинський пункт для біженців не іноземців, а наших внутрішніх переселенців з Донбасу та Криму. В першу чергу ми повинні дбати про наших громадян, які втрапили у скрутні життєві обставини через російську агресію", ‒ пояснив голова націоналістичної фракції облради, керівник Київської обласної організації ВО "Свобода" Ігор Сабій.

Також депутати облради звернулася до Президента України з клопотанням звільнити з займаної посади голову Яготинської РДА Олександра Дерунця, який, до того ж, є депутатом районної ради. Це звернення мотивоване постановою Яготинського райсуду Київської области про притягнення О. Дерунця до адміністративної відповідальности за корупційні дії. За інформацією прес-служби прокуратури Київської области, держслужбовець, усвідомлюючи факт виникнення реального конфлікту інтересів, самостійно встановив собі надбавки за вислугу років у розмірі 20% посадового окладу, чим порушив вимоги ст. 28 Закону України "Про запобігання корупції".

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"